Konuş Doya Doya

Avea’nın popüler reklamı hepimizin bildiği gibi:Avea,konuş sen de doya doya.Ancak dün öğleden sonra tüm Mersin şehri genelinde avea hatlarına sahip olanlar doya doya konuşmak bir yana yapmaları gereken  acil görüşmeleri bile yapamadılar.İnsanlar ellerinde cep telefonları bir o yana bir bu yana koşturup hatlarının çalışmasını beklediler.Ama nafile…Bayiler  bizlere bu durumu,şehir genelinde çalışma yapılıyor şeklinde açıkladılar vaklaşık 2 saatlik bir kesintinin ardından sistem eski hızında olmasa da çalışmaya başladı.

Cep telefonlarını,artık olmazsa olmazımız olarak gördüğümüz zamanımızda,2 saatlik kesintinin ne demek olduğunu siz düşünün.Cep telefonu firmalarının bu tip çalışmaları insanların en yoğun oldukları  zamanda değil de.Gece ve sabaha karşı yapmaları eminiz ki insanlar için daha büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

“Konuş Doya Doya” üzerine 3 düşünce

  1. Sadece Mersin’de değil, Adana ve Antakya’da da öyleydi… Ülkenin diğer şehirlerinde durum neydi bilemiyorum… Ama nedense dediğin gibi bu tür çalışmalar hep gündüz yapılıyor ve hayat resmen felç oluyor. Aptal insanlar ve aptal işleri.

  2. tam 2 saat boyunca tüm avea kullanıcıları hem erişemez hemde erişilemez oldu. bu kesintiden bir kaç gün öcne avea genelmüdürünün kellesi alınmıştı. kim bilir belki bir ilişkisi vardır. küçük bir intikam sabotajıdır 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir